Spieki Kwarcowe Neolith
Baner
ZNAJDŹ   W 
PRODUKTY / Blaty kuchenne / Blat kuchenny z granitu

 

Blat kuchenny z granitu

Dużą popularnością cieszą się blaty kuchenne z GRANITU. Granity szlifuje się na wysoki połysk lub do uzyskania gładkiej, satynowej, ale matowej powierzchni. Granit jest bardzo twardy, a przez to odporny na uderzenia i zarysowania. Nie szkodzą mu też wysoka temperatura, zabrudzenia oraz środki spożywcze. Blaty kuchenne z kamienia łatwo utrzymać w czystości i są odporne na wszelkie zabrudzenia.

Blaty z kamienia doskonale wkomponują się zarówno w tradycyjny, jak i nowoczesny styl kuchni. Dostępny jest bowiem w dużej gamie kolorystycznej - od głębokiej czerni, przez wszystkie odcienie szarości, po wyblakłe beże i łososiowy róż, a także wszystkie kolory ziemi, przygaszone zielenie oraz ostry błękit.

Polecamy również funkcjonalne i odporne na upływ czasu kamienne blaty łazienkowe. Obszerna gama kolorystyczna kamienia pozwala wybrać odpowiedni produkt, idealnie wkomponowujący się w wystrój łazienki. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą na blaty z kamienia do kuchni i łazienek.

Blaty kuchenne z granitu - galeria

Balt do kuchni Star galaxy, Blat granitowy czarny, Czrny blat kuchenny z granitu, jaki czarny granit na blaty? Blat do kuchni Valley White, blat kuchenny z granitu, blat w kuchni granitowy
 Blat kuchenny z granitu Jet Black
 Blat kuchenny z granitu Valley White
Blat kuchenny Shivakashi, blat do kuchni z granitu, blat granitowy w kuchni  Blat kuchenny z granitu, jaki blat do mebli kuchennych, jaki blat polecacie?
 Blat kuchenny z granitu Shivakashi
 Blat kuchenny z granitu Jet Black

 

» Przejdź do galerii kamienia