Spieki Kwarcowe Neolith
Baner
ZNAJDŹ   W 
PRODUKTY / Kominek w kamieniu

 

Kominek w salonie

Kominek w salonie to nie tylko źródło ciepła, ale przede wszystkim ważny element wystroju wnętrza, który tworzy niepowtarzalną atmosferę i klimat. 

Obudowy kominkowe

Jednym z najlepszych materiałów d wykończenia kominka jest naturalny kamień: granit, marmur, trawertyn. Ich podstawową zaletą jest niepowtarzalność i tajemniczy urok, który zawdzięczają swojemu pochodzeniu. Ogrom barw i struktur pozwala nadać każdemu kominkowi rysu indywidualności i wyjątkowości. Obojętność kamienia naturalnego na niszczące działanie wielu czynników, naturalność oraz doskonała harmonia jaką tworzy w zestawieniu ze szkłem, drewnem, metalem czy innymi materiałami sprawia, że jest on wykorzystywany w domowych aranżacjach na całym świecie.

Kominek z kamienia

Do wyboru mamy kilka tysięcy materiałów. Najbardziej popularne kamienie to: granity, marmury, piaskowce. Pamiętajmy jednak o niezywkłym uroku kamieni takich jak: trawertyny, onyksy, łupki, bazalty. Wszystkie z nich posiadają swoje unikalne cechy pozwalające nam na dobranie na kominek najbardziej pasującego do rozwiązań stosowanych przez nas w naszym domu.

 

KOMINEK z kamienia, aranżacje KOMINKA w kamieniu KOMINEK szybko tanio KOMINEK z kamienia, aranżacje KOMINKA w kamieniu KOMINEK szybko tanio
 Obudowa kominka z trawertynu Classico
 Obudowa kominka z łupanki i trawertynu Classico
Kominek z kamienia, kominek z onyksu, kominek z granitu, kominek z marmuru, obudowa kominka z kamienia naturalnego, wyroby z kamienia, okładzina kominka, kominek aranżacje Kominek z kamienia, kominek z onyksu, kominek z granitu, kominek z marmuru, obudowa kominka z kamienia naturalnego, wyroby z kamienia, okładzina kominka, kominek aranżacje
Obudowa kominka z Onyksu Tanzania
 Obudowa kominka z kwarcytu i granitu Jet Black

» Przejdź do galerii kamienia