Spieki Kwarcowe Neolith
Baner
ZNAJDŹ   W 
PRODUKTY / Okładziny ścienne

 

Okładziny ścienne

Przy aranżacji wnętrza coraz częściej wykorzystuje się produkty z surowców i kamienii naturalnych. Obecne w modzie trendy prowadzą do łączenia nowoczesności ze stylem nadającym prestiżu i osobliwego klimatu. Kamienie naturalne są chętnie stosowane ze względu na szeroką paletę kolorów, tekstur oraz dostępną różnorodność obróbki takich jak: polerowanie, szlifowanie i piaskowanie.

Wyroby z kamienia naturalnego są bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. Nie wymagają częstej konserwacji. Najczęściej wybierane rodzaje kamienia do aranżacji wnętrza to: granit, marmur, piaskowiec, bazalt i trawertyn. Asortyment dostępnych na rynku wyrobów jest niesłychanie duży. Kamienne wnętrza można wykonać z płyt, płytek lub kamienia łupanego.

Ściana z kamienia naturalnego

Ściana obłożona kamieniem naturalnym to wykończenie bardzo eleganckie i trwałe. Dzięki dużej twardości i małej sprężystości kamień naturalny jest odporny na zarysowania, pęknięcia i inne uszkodzenia. Odpowiednio wykonana i konserwowana ściana z marmuru, granitu lub trawertynu jest praktycznie niezniszczalna.

Granit w łazience aranżacja_JACHON Łupek w łazience aranżacja - JACHON
Ściana z GRANITU KOSMUS - aranżacja łazienki
Ściana z szarego ŁUPKA - aranżacja łazienki


» Przejdź do galerii kamienia