Aktualności  Himalaya Crystal – nowość z kolekcji SIX•S

   

  Himalaya Crystal to jeden z najnowszych modeli z kolekcji Neolith® SIX•S. Ten jasny i świetlisty model spiek kwarcowy to hołd oddany krajobrazom kryształów soli himalajskiej wydobywanej w regionie od czasów Aleksandra Wielkiego. Śmiały układ żył doskonale komponuje się z subtelną bielą, a efekt półprzezroczystości dodaje autentycznego charakteru i naturalnego wyglądu. Wszystko to przyczynia się do stworzenia niezwykle oryginalnego, krystalicznego wyglądu, który z pewnością rozświetli każdą przestrzeń, w której zostanie zastosowany.

  Himalaya Crystal jest dostępny w formatach płyt: 3200 x 1600 mm oraz 3200 x 1500 mm.
  Dostępny jest w grubościach: 6 mm, 12 mm i 20 mm w wykończeniu Décor Polished lub Ultrasoft.

  Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.

  *Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych NEOLITH zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.