Aktualności  Kolejna propozycja z kolekcji Neolith® SIX•S – Summer Dala

   

  Summer Dala – Oda do natury i apel o odpowiedzialność za ochronę lasów. Nowy spiek kwarcowy z kolekcji Neolith® SIX•S był zainspirowany majestatycznymi, wolno rosnącymi sosnami okalającymi przepiękne szwedzkie jezioro Siljan. Summer Dala otrzymał nazwę nawiązującą do jednego z symboli narodowych kraju, drewnianych figurek w kształcie koników z Dalarna. Przywodzą one na myśl siłę, wdzięk, wytworność i piękno. Cechy te, które charakteryzują także powierzchnie Neolith®, zostały idealnie uchwycone w projekcie modelu Summer Dala.

  Zapewniając wyróżniający się, oryginalny wygląd, Neolith® udało się wydobyć istotę wyjątkowej tekstury wspomnianej sosny, która w dotyku przypomina nielakierowane drewno.

  Inspirowane drewnem modeli w tej gamie, Summer i Winter Dala zapewniają wierne odzwierciedlenie przekrojów prawdziwych drzew
  bez konieczności ich wycinki, wywierając w ten sposób pozytywny wpływ na środowisko.

  Wprowadzenie modeli Dala stanowi jeszcze głębszy wyraz nieustannego zaangażowania Neolith® na rzecz zrównoważonych praktyk oraz ochrony naturalnych obszarów leśnych i lasów tropikalnych.

  SUMMER DALA jest dostępna w formatach płyt: 3200 x 1600 mm oraz 3200 x 1500 mm.
  Dostępny jest w grubościach: 6 mm i 12 mm w wykończeniu Silk.

  Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.

  *Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych NEOLITH zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.