Aktualności  Niezwykły model z kolekcji Neolith SIX•S – mistyczna Layla

   

  Przedstawiamy kolejną nowość na rynku spieków kwarcowych, pochodzącą z kolekcji Neolith SIX•S.

  Layla to spiek kwarcowy, który nawiązuje do magii i mistycyzmu baśni z 1001 nocy. Źródłem inspiracji tego wzoru były opowieści o jaskiniach przepełnionych błyszczącym złotem, dżinach w butelkach i romansach rozgrywanych na pałacowych dziedzińcach oraz w wypełnionych zapachem kadzidła komnatach. Płynnie zestawiając wachlarz jasnych i ciemnych odcieni szarości, Layla stanowi odważną, a zarazem wyrafinowaną propozycję.

  LAYLA jest dostępna w formatach płyt: 3200 x 1600 mm oraz 3200 x 1500 mm.
  Dostępny jest w grubościach: 6 mm, 12 mm i 20 mm w wykończeniu Décor Polished lub Slate.

  Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.

  *Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych Neolith®  zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.