Aktualności  Nowy spektakularny spiek – Abu Dhabi White

   

  Abu Dhabi White pochodzi z kolekcji Neolith SIX•S. Inspiracją do stworzenia tego wyjątkowego spieku kwarcowego był Meczet Szejka Zayeda w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Pełen wdzięku i świeżości model przypomina żar i połyskliwe wody pustynnego półwyspu. Zestawienie bieli z dalikatnymi złotymi żyłkami i plamkami w kolorze krzemiennej szarości, tworzą subtelną i jednocześnie ciekawą kompozycję. W zestawieniu z teksturą naturalnego, niepolerowanego kamienia, płyta zapewnia minimalistyczny wygląd, który wpiszę się w niemal każde wnętrze.

  Abu Dhabi White jest dostępny w formatach płyt: 3200 x 1600 mm oraz 3200 x 1500 mm.
  Dostępny jest w grubościach: 6 mm i 12 mm w wykończeniu Décor Polished lub Silk.

  Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.

  *Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych NEOLITH zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.