SPIEKI KWARCOWE NEOLITH Abu Dhabi White - Stany magazynowe spieków Warszawa - Szybka dostawa spieków na inwestycję - Cięcie spieków Warszawa - JACHON.COM.PL

Spiek Neolith Abu Dhabi White – Stany magazynowe spieków Neolith Warszawa – JACHON.COM.PL

Abu Dhabi White

Dostępne wykończenia powierzchni:
Décor Polished, Silk
Formaty płyt:
3600 x 1200  3200 x 1500  
Dostępne grubości:
6 mm+  12 mm  20 mm

Model Abu Dhabi White z kolekcji Neolith® SIX•S był zainspirowany zapierającym dech w piersi meczetem Szejka Zayeda w stolicy Emiratu.
Łącząc łagodne złote użylenie i drobne plamki w kolorze krzemiennej szarości z białym tłem wzór Abu Dhabi White tworzy subtelną i delikatną stylizację przypominającą żar i połyskliwe wody pustynnego półwyspu.
W zestawieniu z teksturą naturalnego, niepolerowanego kamienia płyta zapewnia minimalistyczny wygląd pełen świeżości, który doskonale wkomponuje się w niemal każdy styl wykończenia wnętrz.

Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.

Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych Neolith®  zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.

Informacje oraz zdjęcia wybranych realizacji pochodzą z oficjalnej strony producenta płyt Neolith – firmy The Size.