SPIEKI KWARCOWE NEOLITH Himalaya Crystal - Stany magazynowe spieków Warszawa - Szybka dostawa spieków na inwestycję - Cięcie spieków Warszawa - JACHON.COM.PL

Spiek Neolith Himalaya Crystal – Stany magazynowe spieków Neolith Warszawa – JACHON.COM.PL

Himalaya Crystal

Dostępne wykończenia powierzchni:
Décor Polished, Ultrasoft
Formaty płyt:
3600 x 1200  3200 x 1500  
Dostępne grubości:
6 mm+  12 mm  20 mm

Himalaya Crystal to spiek kwarcowy marki Neolith®, który powstał w hołdzie dla słynnych kryształów soli wydobywanym w regionie szczytów himalajskich od czasów Aleksandra Wielkiego.
Odważne żyłkowanie kontrastuje z subtelną bielą tego modelu, a lekka przezroczystość dodaje mu autentyczności. Zapewnia to czysty, krystaliczny wygląd, który bez wątpienia rozświetli każdą przestrzeń nadając jej niepowtarzalnego charakteru.

Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.

Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych Neolith®  zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.

Informacje oraz zdjęcia wybranych realizacji pochodzą z oficjalnej strony producenta płyt Neolith – firmy The Size.