SPIEKI KWARCOWE NEOLITH Iron Moss - Stany magazynowe spieków Warszawa - Szybka dostawa spieków na inwestycję - Cięcie spieków Warszawa - JACHON.COM.PL

Spiek Neolith Iron Moss – Stany magazynowe spieków Neolith Warszawa – JACHON.COM.PL

IRON MOSS

Dostępne wykończenia powierzchni:
Satin
Formaty płyt:
3600 x 1200  3200 x 1500  3200 x 1600 2600 x 1200
Dostępne grubości:
3 mm+ 6 mm+  12 mm  20 mm

Iron Moss charakteryzuje się zielono-brązowymi tonacjami w „starym” stylu, które łączą się z siłą metalizowanego połysku, typowego dla całej kolekcji Iron. Jest to model zainspirowany tlenkiem żelaza, posiadający własną osobowość. Mimo upływu czasu niepowtarzalny efekt uzyskany na powierzchni tego spieku pozostaje niezmienny. Jak w przypadku wszystkich Spieków Kwarcowych Neolith® Iron Moss jest odporny na uszkodzenia oraz działanie warunków atmosferycznych, a także na upływ czasu, co stanowi ogromną zaletę architektoniczną w porównaniu do właściwości stopów metali, których można użyć w tych samych celach. W przypadku tej kolekcji każda płyta jest oryginalna i niepowtarzalna. Model ten można z powodzeniem stosować wewnątrz pomieszczeń: na blaty, okładziny ścienne, meblowe oraz podłogowe, jak i na zewnątrz, jako fasady.

Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych NEOLITH zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.

Informacje oraz zdjęcia wybranych realizacji pochodzą z oficjalnej strony producenta płyt Neolith – firmy The Size.