SPIEKI KWARCOWE NEOLITH Layla - Stany magazynowe spieków Warszawa - Szybka dostawa spieków na inwestycję - Cięcie spieków Warszawa - JACHON.COM.PL

Spiek Neolith Layla – Stany magazynowe spieków Neolith Warszawa – JACHON.COM.PL

Layla

Dostępne wykończenia powierzchni:
Décor Polished, Slate
Formaty płyt:
3600 x 1200  3200 x 1500  
Dostępne grubości:
6 mm+  12 mm  20 mm

Model Layla marki Neolith® tworzy wysmakowane zestawienie jasnych i ciemnych odcieni czerni i szarości. Ten odważny, a zarazem elegancki spiek kwarcowy nawiązuje do magii baśni 1001 nocy. Nowa kolekcja Six•S została zaprojektowana, aby umożliwić przeżywanie wielozmysłowych doświadczeń.
Jest to możliwe dzięki najnowocześniejszej technologii oraz opracowaniu unikatowej gamy specjalnych tekstur i wariantów wykończenia oddziałujących na dotyk.

Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.

Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych Neolith®  zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.

Informacje oraz zdjęcia wybranych realizacji pochodzą z oficjalnej strony producenta płyt Neolith – firmy The Size.