SPIEKI KWARCOWE NEOLITH Winter Dala - Stany magazynowe spieków Warszawa - Szybka dostawa spieków na inwestycję - Cięcie spieków Warszawa - JACHON.COM.PL

Spiek Neolith Winter Dala – Stany magazynowe spieków Neolith Warszawa – JACHON.COM.PL

 

Winter Dala

Dostępne wykończenia powierzchni:
Silk
Formaty płyt:
3200 x 1500  
Dostępne grubości:
6 mm+  12 mm  20 mm

Model Winter Dala marki Neolith® to hołd dla wolno rosnących sosen otaczających szwedzkie jezioro Siljan. Jej lekko wyblakły wygląd przywodzi na myśl dramatyczne, smagane wiatrem wybrzeże Morza Północnego. Posiadając wyrazisty i oryginalny wygląd, Neolith® osiągnął esencję wyjątkowej tekstury sosny, wykorzystując najnowszą technologię dekoracji do tworzenia powierzchni z dotykiem podobnym do nielakierowanego drewna.

Wprowadzenie wzorów Dala dodatkowo podkreśla ciągłe zaangażowanie Neolith w zrównoważone praktyki i ochronę naszych naturalnych lasów i lasów deszczowych.

Summer i Winter Dala wiernie odtwarzają przekroje naturalnych drzew bez konieczności ich ścinania, co niewątpliwie ma pozytywny wpływ na środowisko.

Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.

Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych Neolith®  zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.

Informacje oraz zdjęcia wybranych realizacji pochodzą z oficjalnej strony producenta płyt Neolith – firmy The Size.