NEOLITH/elewacje ze spieków kwarcowych

  ELEWACJE ZE SPIEKÓW KWARCOWYCH NEOLITH®

   

  SKYLINE to linia elewacji marki NEOLITH®, która oferuje najbardziej wydajne rozwiązania dla najbardziej wymagających projektów architektonicznych.

   

  Spieki kwarcowe NEOLITH® mają największy rozmiar płyt na rynku, który pozwala na maksymalne wykorzystanie materiału, optymalizację rozkroju i skrócenie terminów wykonania prac dzięki dostępności dużych formatów.

  Elewacje wentylowane NEOLITH® SKYLINE gwarantują nieustanną izolację oraz blokują bezpośrednie działanie słońca, co oznacza dużą oszczędność energii.

  Odporny na zmiany temperatur i na plamy materiał NEOLITH® wykonany jest z surowców w 100% naturalnych, które gwarantują także jego odporność na promieniowanie UV. Są to właściwości, które gwarantują niezmienność materiału pomimo upływu czasu.

  Dzięki niezwykłym właściwościom fizycznym NEOLITH® jest doskonałym materiałem do zastosowań zewnętrznych, gdzie dodatkowym atutem jest jego lekkość, co znacznie ułatwia instalację.

  Ponadto dostępny jest w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, które pozwalają architektom na prawdziwą wolność estetyczną.

  Elewacje ze spieków kwarcowych NEOLITH®  – wybrane realizacje