NEOLITH/Gwarancja

  GWARANCJA I PIELĘGNACJA SPIEKÓW KWARCOWYCH NEOLITH®

   

  Niewiele produktów może pozostać niezmiennych pomimo upływu czasu i, co więcej, zachować swoje właściwości pod względem odporności, trwałości i wyglądu.

  TheSize oferuje 25-letnią gwarancję na płyty Neolith o grubości 12 i 20 mm stosowane do produkcji blatów sprzedawanych po 1 marca 2019 r. oraz 10 latach na płyty Neolith o grubości 12 i 20 mm sprzedawane przed 1 marca 2019.

  Firma TheSize nie udziela gwarancji na blaty kuchenne produkowane z płyt o grubości 3, 3+, 5, 5+, 6, 6+, 3+3, 3+3+3, 5+5, 5+3 i 10 mm.

  Aby skorzystać z gwarancji, należy skontaktować się z punktem sprzedaży, w którym zakupiono blat w celu otrzymania danych i informacji potrzebnych do zarejestrowania gwarancji (dane producenta, numer seryjny płyty wielkoformatowej, numer faktury zakupowej itd.).

  Aby móc skorzystać z usług wynikających z gwarancji, należy uprzednio zarejestrować gwarancję na stronie internetowej www.neolith.com (zakładka „Gwarancje”, opcja „Wypełnij zgłoszenie”) w terminie do 60 dni kalendarzowych, liczonych od daty zakupu widniejącej na fakturze.

  Należy wypełnić wszystkie pola oznaczone gwiazdką (*) oraz przedstawić paragon lub inny rodzaj dokumentu potwierdzającego zakup, na którym widnieje wyraźnie data zakupu.

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z gwarancją, prosimy o kontakt z TheSize za pośrednictwem strony internetowej www.neolith.com, zakładka „Kontakt”.

  Pamiętaj o zarejestrowaniu gwarancji NEOLITH®!

  ↵Instrukcja pielęgnacji i czyszczenia spieków kwarcowych Neolith

  JAK CZYŚCIĆ SPIEKI KWARCOWE NEOLITH ?

  Blaty wykonane ze Spieków Kwarcowych NEOLITH® są niezwykle łatwe w czyszczeniu, ponieważ mają niemal zerową absorbcję co oznacza, że zabrudzenia nie penetrują materiału. Dodatkowo jest to gwarancją wysokiego poziomu higieny. W większości przypadków, do usunięcia różnych zabrudzeń,  wystarczy ściereczka, ciepła woda i delikatne detergenty.

  Plamy stworzone przez żywność i substancje powszechnie stosowane w kuchniach (np. sok z cytryny, ocet, oliwa z oliwek, wino i kawa) są również łatwe do usunięcia. Nawet bardzo agresywne środki czyszczące nie wpływają na powierzchnię spieków.

  Powierzchnia spieków kwarcowych jest odporna na zarysowania (poza teksturą szkliwioną – decor polished). Jednak należy nie używać noży ceramicznych, które mogą zarysować powierzchnię Spieków Kwarcowych Neolith® w każdym wykończeniu.

  Należy również unikać produktów zawierających kwas fluorowodorowy i jego pochodnych.