NEOLITH/KUCHNIE ZE SPIEKÓW KWARCOWYCH

  KUCHNIA ZE SPIEKU KWARCOWEGO NEOLITH. ARANŻACJA KUCHNI W KAMIENIU TO NIE TYLKO BLAT KUCHENNY, ALE RÓWNIEŻ OKŁADZINA ŚCIENNA, POSADZKA I FRONTY MEBLOWE ZE SPIEKÓW KWARCOWYCH

  Kamień w kuchni jest luksusowym i eleganckim materiałem dekoracyjnym. Przy wyborze kamienia do kuchni powinniśmy kierować się jego funkcjonalnością, trwałością oraz estetyką.  Spieki kwarcowe to alternatywa dla kamienia naturalnego w aranżacji kuchni, gdyż mają lepsze właściwości, bogatą kolorystykę oraz niższą cenę.

   

  Mówiąc o kuchniach, mamy na myśli nie tylko blaty wykonane ze spieków kwarcowych NEOLITH. Dzięki wyjątkowej odporności na plamy i zarysowania oraz dużemu formatowi, spieki można zastosować również jako okładziny ścian, posadzek czy mebli.

  Jednym z najważniejszych aspektów kuchennego wnętrza jest światło dzienne. W tym względzie NEOLITH jest materiałem doskonałym, ponieważ bezpośredni kontakt z promieniami UV nie zmienia jego barwy. Kolor spieku kwarcowego pozostaje niezmienny.

  Spieki kwarcowe NEOLITH charakteryzują się zerową porowatością, dzięki czemu jest to powierzchnia higieniczna, która idealnie nadaje się do pracy z żywnością bezpośrednio na blacie.

  Materiał jest również odporny na działanie chemicznych środków czyszczących, dlatego jego powierzchnia nie ulegnie uszkodzeniu podczas sprzątania.

  A wszystko po to, by zapewnić satysfakcję i spełnić wymagania najbardziej wymagająch Klientów.

   

  Kuchnie ze spieków kwarcowych NEOLITH® wybrane realizacje