NEOLITH/NOWOCZESNE ARANŻACJE WNĘTRZ ZE SPIEKÓW

  NOWOCZESNE ARANŻACJE WNĘTRZ ZE SPIEKÓW KWARCOWYCH NEOLITH. POPULARNY MATERIAŁ NA ŚCIANY I POSADZKI: SPIEKI KWARCOWE IMITUJĄCE KAMIEŃ NATURALNY.

   

  Co to są spieki kwarcowe? Dlaczego spieki to takie modne i popularne materiały wykończeniowe? Gdzie i jak można zastosować spieki? Gdzie kupić spieki kwarcowe?

  Spieki kwarcowe NEOLITH® w ostatnich latach zyskały olbrzymią popularność. Architekci cenią ten materiał ze względu na jego unikalne właściwości fizyczno-mechaniczne, lekkość, łatwość montażu oraz szerokie możliwości zastosowania w budownictwie i aranżacji wnętrz.

  Ze względu na swoją trwałość i wyjątkową odporność na środki chemiczne, spieki kwarcowe NEOLITH® są łatwe w utrzymaniu czystości i idealnie nadają się do zastosowania na ścianach, posadzkach czy blatach, w miejscach takich jak restauracje czy kawiarnie. Szeroki wachlarz barw, wykończeń i grubości płyt NEOLITH® pomaga szefom kuchni w realizacji zamierzonych idei i nadzwyczaj fantazyjnych wizji, oddziałując na zmysły restauracyjnych gości.

  Duży format spieków kwarcowych NEOLITH® zmniejsza do minimum ilość połączeń, zwiększając przez to walory estetyczne i higieniczne pomieszczenia.

  Minimalna grubość płyty sprawia, iż spieki kwarcowe NEOLITH® można zastosować bezpośrednio na istniejącej powierzchni bez potrzeby jej wcześniejszego usuwania, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy na remont.

  Gdzie kupić spieki kwarcowe na inwestycje? Zapraszamy do firmy Jachon oraz centralnego magazynu spieków kwarcowych NEOLITH Warszawa.

  Pracownicy firmy Jachon koncentrują się na świadczeniu najwyższej jakości usług, skupiając się na potrzebach i oczekiwaniach Klientów. Dzięki takim działaniom, jesteśmy zawsze gotowi podjąć trudne wyzwania, by pomóc Klientom realizować ich marzenia.

  Świadczymy kompleksowe usługi cięcia spieków kwarcowych oraz innych płyt wielkoformatowych na inwestycje. Posiadamy nowoczesny park maszynowy umożliwiający realizację najbardziej ambitnych projektów.

  Przekonajcie się Państwo sami – zapraszamy do obejrzenia na żywo kolorystyki spieków kwarcowych Neolith. Do odwiedzenia nas i współpracy zachęcamy również architektów, projektantów wnętrz, instalatorów oraz montażystów. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, posiadającej dużo miejsc parkingowych.

  Zapytaj nas o próbki produktów i warunki handlowe.

  Wnętrza ze spieków kwarcowych NEOLITH®  – wybrane realizacje