Materiały/TrawertynyTRAWERTYNY. RODZAJE I KOLORYSTYKA

 

Nazywany alabastrem egipskim, był używany już w starożytnym egipcie do wyrobu posągów i waz. Obecnie jest używany w budownictwie jako ekskluzywny materiał ozdobny. Ze względu na swoją delikatną strukturę nadaje się głównie do zastosowań wewnątrz budynków.

Trawertyn to kamień o unikalnym i wyrafinowanym uroku. Jego powierzchnię zdobią liczne pory, które są naturalną ozdobą tego materiału. Do zastosowań na posadzce w kuchni lub łazience lepiej jest wybrać trawertyn wypełniony przezroczystą żywicą lub specjalną szpachlą. Kamień będzie bardziej praktyczny i łatwiejszy w utrzymaniu w czystości.

Trawertyn w łazience. Ściany czy posadzka z trawertynu?

Firma Jachon jest producentem wyrobów z trawertynu. Oferujemy usługi cięcia i montażu wyrobów z trawertynu. Produkujemy i montujemy: blaty łazienkowe z trawertynu, okładziny ścienne i kominkowe oraz posadzki. Prześlij nam projekt do wyceny: biuro@jachon.com.pl

Kolory trawertynu. Wybierz i dopasuj trawertyn do indywidualnych potrzeb projektu.

Trawertyn jest dostępny najczęściej w ciepłych kolorach, od jasnego kremu przez odcienie beżu, aż do głębokiej czerwieni. Nieznaczne różnice w strukturze i kolorze powodują, że jest to jeden z bardziej jednolitych kamieni.

 

Ekran komputera często nie odzwierciedla realnego wyglądu kamieni, a każdy z nich jest niepowtarzalny. Dlatego warto obejrzeć materiał “na żywo”. Zapraszamy do naszego Showroom’u w Blizne – Łaszczyńskiego, ul. Warszawska 33 F od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, w sobotę pracujemy od 8-13. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, przy trasie S-8 (wyjazd z Bemowa w kierunku Starych Babic).


Kolory Trawertyny

Produkty powiązane