PRODUKTY/BLATY ŁAZIENOWE Z KAMIENIAJAKI BLAT WYBRAĆ DO ŁAZIENKI?

 

Łazienka to intymne pomieszczenie, w którym każdy użytkownik powinien móc się odprężyć i zrelaksować. Komfort i wygoda użytkowania to podstawa, ale istotne są też walory estetyczne. Planując zakup blatu do łazienki warto zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd, ale na rodzaj materiału ze względu na jego właściwości. 

Dobrze dobrany blat łazienkowy powinien komponować się z frontami meblowymi, umywalką oraz innymi elementami wnętrza typu kolory podłogi, ścian, czy nawet okien. Dodatkowo powinien być trwały, odporny na wilgoć i środki chemiczne, jak również łatwy w utrzymaniu czystości. Materiał, z którego wykonany jest blat w łazience decyduje również o jego cenie.

Z jakiego kamienia wykonać blat łazienkowy?

Nawet niewielkich rozmiarów łazienka, zaaranżowana przy użyciu odpowiednio dobranych materiałów stanie się wyjątkowo reprezentacyjna. Bogactwo faktur i kolorów dostępnych materiałów daje nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni. Na blaty łazienkowe rekomendujemy marmury, granity, naturalne kwarce, a także spieki kwarcowe Neolith® oraz konglomeraty kwarcowe wielu znanych producentów.

Serdecznie zapraszamy do naszego showroomu w celu zapoznania się z szeroką ofertą firmy JACHON. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji posiadającej dużo miejsc parkingowych.


Przykładowe realizacjeProdukty powiązane