PRODUKTY/BLATY ŁAZIENOWE Z KAMIENIAZ CZEGO WYKONAĆ BLAT ŁAZIENKOWY DO ŁAZIENKI, ABY BYŁ PRAKTYCZNY I ŁADNY?

 

Blaty łazienkowe produkowane na wymiar z granitu, blaty z konglomeratu kwarcowego, blaty ze spieku oraz blaty marmurowe.

 

Łazienka to intymne pomieszczenie, w którym każdy użytkownik powinien móc się odprężyć i zrelaksować. Komfort i wygoda użytkowania to podstawa, ale istotne są też walory estetyczne. Planując zakup blatu do łazienki warto zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd, ale na rodzaj materiału ze względu na jego właściwości. 

Dobrze dobrany blat łazienkowy powinien komponować się z frontami meblowymi, umywalką oraz innymi elementami wnętrza typu kolory podłogi, ścian, czy nawet okien. Dodatkowo powinien być trwały, odporny na wilgoć i środki chemiczne, jak również łatwy w utrzymaniu czystości. Materiał, z którego wykonany jest blat w łazience decyduje również o jego cenie.

Jaki kamień wybrać na blat łazienkowy?

Nawet niewielkich rozmiarów łazienka, zaaranżowana przy użyciu odpowiednio dobranych materiałów stanie się wyjątkowo reprezentacyjna. Bogactwo faktur i kolorów dostępnych materiałów daje nieograniczone możliwości kształtowania przestrzeni. Na blaty łazienkowe rekomendujemy marmury, granity, naturalne kwarce, a także spieki kwarcowe Neolith® oraz konglomeraty kwarcowe wielu znanych producentów.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się z szeroką ofertą firmy. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni materiał na wymarzony blat spośród dostępnych materiałów, kolorystyki, rodzajów wykończenia. Odwiedź naszą firmę lub wyślij zapytanie: biuro@jachon.com.pl

Blat łazienkowy z granitu – Blat granitowy do łazienki – Granitowe blaty łazienkowe – Cięcie granitu – Warszawa Kolory granitów↵

Granit to jeden z bardziej cenionych kamieni naturalnych na rynku materiałów wykończeniowych. Blaty granitowe nadają łazience szlachetny i luksusowy charakter. Granit jest materiałem trwałym i odpornym na uszkodzenia. Po impregnacji granity są nienasiąkliwe i odporne na działanie pary wodnej i przebarwienia.

Blat łazienkowy z marmuru – Blat marmurowy do łazienki – Marmurowe blaty – Cięcie marmuru – Warszawa Kolory marmurów↵

Marmur należy do szlachetnych kamieni naturalnych i we wnętrzach prezentuje się wyjątkowo luksusowo. Wzory marmurowe obecnie są niezwykle popularne i często stosowane w aranżacji wnętrz. Blaty marmurowe wymagają impregnacji, zabezpieczającej kamień przed działaniem wody, kosmetyków oraz detergentów.

Marmur chętnie jest stosowany na ścianach oraz posadzkach łazienkowych. Piękny użylenie naturalnego marmuru od stuleci zachwyca projektantów i architektów wnętrz. Marmury są dostępne w bardzo bogatej kolorystyce, od białego z szarymi żyłkami, poprzez złote, kremowe, szare, zielone, niebieskie i odcienie czerwonego.

Marmur w łazience to nie tylko blat marmurowy, lecz także ściany i posadzki z marmuru.

Blat łazienkowy z konglomeratu – Blat do łazienki konglomerat – Silestone – Siquartz – Technistone – Warszawa Kolory konglomeratów kwarcowych↵

Konglomeraty kwarcowe są często wybierane na blaty łazienkowe ze względu na swoje właściwości oraz bogatą kolorystykę. Blaty łazienkowe z konglomeratu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, nie rysują się, a także są odporne na działanie pary wodnej i łatwe w utrzymaniu czystości.

Blat łazienkowy ze spieku Neolith – Blat ze spieku do łazienki – Spieki kwarcowe w łazience – Cięcie spieków – Warszawa Kolory spieków kwarcowych Neolith↵

Spieki kwarcowe to materiał o unikalnych właściwościach fizycznych i mechanicznych. Spieki nie brudzą się i nie rysują. Są odporne na wilgoć, pleśń i grzyby, co ma szczególne znaczenie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Materiał nie odbarwia się pod wpływem stosowania detergentów i jest łatwy w utrzymaniu czystości. Duży format płyt pozwala na ograniczenie do minimum fug na ścianach i posadzkach. Spieki kwarcowe dostępne są w kilku grubościach materiału, dzięki czemu możemy je z łatwością stosować na ścianach, posadzkach, sufitach i blatach łazienkowych.

W ofercie posiadamy spieki kwarcowe Neolith, które dzięki bogatej palecie wzorów, faktur oraz rozmiarom i grubościom płyt sa idealne do zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Modna łazienka – aranżacja łazienki w kamieniu spiekanym to nie tylko blat łazienkowy ze spieków, ale również  ściany i posadzka ze spiekow.

Blat łazienkowy z kamienia: granitu, marmuru, konglomeratów lub spieków kwarcowych od producenta – zakład kamieniarski JACHON – Warszawa

Pracownicy firmy Jachon koncentrują się na świadczeniu najwyższej jakości usług, skupiając się na potrzebach i oczekiwaniach Klientów. Dzięki takim działaniom, jesteśmy zawsze gotowi podjąć trudne wyzwania, by pomóc Klientom realizować ich marzenia.

Świadczymy kompleksowe usługi kamieniarskie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego projektu. Posiadamy nowoczesny park maszynowy umożliwiający realizację najbardziej ambitnych projektów.

Przekonajcie się Państwo sami – zapraszamy do naszego biura i magazynu. Sprawdź trasę dojazdu ↵

Do odwiedzenia nas i współpracy zachęcamy również architektów, projektantów wnętrz, instalatorów oraz montażystów. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, posiadającej dużo miejsc parkingowych. Zapytaj nas o próbki produktów i warunki handlowe.


Przykładowe realizacjeProdukty powiązane