Materiały/MarmuryMARMURY. RODZAJE I KOLORYSTYKA

 

Marmur już od starożytnych czasów stosowany był jako jeden z najcenniejszych materiałów budowlanych. Stosowany był do ozdabiania rezydencji władców, a także jako tworzywo rzeźbiarskie. Obecnie marmur, jako materiał wykończeniowy, również cieszy się ogromnym powodzeniem u architektów i projektantów wnętrz.

 

Marmur to niebywale piękny kamień naturalny, zaliczany do skał metamorficznych, które powstały z przeobrażenia wapieni lub dolomitów.Tym, co wyróżnia ten materiał jest jego unikalny wzór. Każda blok marmurowy posiada własne, oryginale użylenie, dzięki czemu wnętrze nabierze luksusowego, oryginalnego i niepowtarzalnego wyglądu. Marmur stosowany jest głównie we wnętrzach budynków i mieszkań, ze względu na mniejszą odporność na czynniki atmosferyczne i mechaniczne.

Schody z marmuru. Marmur w łazience, schody z marmuru czy parapet marmurowy?

Firma Jachon jest producentem wyrobów z marmuru. Oferujemy usługi cięcia i montażu wyrobów z marmuru. Produkujemy i montujemy: blaty łazienkowe z marmuru, okładziny ścienne, schody, parapety oraz posadzki. Prześlij nam do wyceny projekt: biuro@jachon.com.pl

Kolory marmuru. Wybierz i dopasuj marmur do indywidualnych potrzeb projektu.

Marmury są dostępne w bardzo bogatej palecie barw, od białego przez odcienie kremu, beżu, aż do szarości i czerni. Marmury występują też w odcieniach czerwieni, zieleni i błękitu.

 

Ekran komputera często nie odzwierciedla realnego wyglądu kamieni, a każdy z nich jest niepowtarzalny. Dlatego warto obejrzeć materiał “na żywo”. Zapraszamy do naszego Showroom’u w Blizne – Łaszczyńskiego, ul. Warszawska 33 F od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, w sobotę pracujemy od 8-13. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, przy trasie S-8 (wyjazd z Bemowa w kierunku Starych Babic).


Kolory Marmury

Produkty powiązane