PRODUKTY/BRODZIKI Z KAMIENIA I SPIEKUBRODZIKI Z KAMIENIA – LUKSUSOWA ALTERNATYWA DLA BRODZIKÓW Z AKRYLU,  STALI I CERAMIKI

 

Brodziki z kamienia są eleganckie i przyjemne w dotyku, odporne na czynniki mechaniczne i zabrudzenia. Doskonale tłumią uderzenia wody i kumulują ciepło. Pamiętajmy jednak, by wybierać kamienie o matowej powierzchni, by zminimalizować ryzyko upadku.

Wykańczając swoje łazienki wielu naszych Klientów pyta o brodziki. Oferujemy brodziki z kamienia naturalnego, ale w naszej ofercie znaleźć można także brodziki wykonane ze spieków kwarcowych  Neolith®. Przy wyborze kamienia na brodzik należy wziąć pod uwagę jego cechy fizyczne, absorbcję i porowatość. Najczęściej wybierane są granity i naturalne kwarcyty. Należy jednak pamiętać o regularnej impregnacji kamienia, by jego niezmienne piękno cieszyło nas przez wiele lat.

Brodziki Piattibelli łatwe w utrzymaniu czystości

Brodziki ze spieków kwarcowych NEOLITH® wytwarzane są przez firmę PiattiBelli S.L są niezwykle łatwe w czyszczeniu, ponieważ materiał z którego zostały wykonane ma niemal zerową absorbcję. Oznacza to, że zabrudzenia nie penetrują materiału. Dodatkowo jest to gwarancją wysokiego poziomu higieny. Brodziki PiattiBelli powinny być czyszczone ciepłą wodą z dodatkiem delikatnego detergentu.

Brodziki montowane na równi z podłogą

Brodziki posadzkowe optycznie powiększają łazienkę i umożliwiają bezpieczne wchodzenie i wychodzen ie bez konieczności pokonywania progów. Brodziki Piattibelli wytwarzane są z zastosowaniem technologii produkcyjnej Ultra Slim – jedynego systemu opatentowanego na rynku, który pozwala na produkcję brodzika o grubości zaledwie 18 mm.

Ta niezwykła technologia umożliwia wygięcie materiału NEOLITH® aż do osiągnięcia łagodnych spadków odprowadzających, zaprojektowanych w celu szybkiego odprowadzania wody (gwarantuje odprowadzanie 0,64 l/sek), który stał się najskuteczniejszym mechanizmem odpływowym dostępnym na rynku.

Brodziki Piattibelli dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów, dzięki czemu stanowią doskonałe rozwiązanie do zastosowania w łazience. Są łatwe do zamontowania, stanowią elementy monolityczne, a więc nie posiadają zbędnych łączeń co pozwala wyeliminować wszelkie sposobności dla penetracji wody.

Charakteryzują się całkowicie antypoślizgowym wykończeniem zgodnie z treścią certyfikatu ITC/NORMA DIN 51097:1992, KLASA ODPORNOŚCI POŚLIZGOWEJ C3.

Brodziki ze spieków kwarcowych NEOLITH® – oficjalny dystrybutor – hurt / detal

Firma Jachon jest dystrybutorem wielkoformatego kamienia spiekanego NEOLITH®, a także zlewów i brodzików wykonanych ze spieków kwarcowych. Zapraszamy do  współpracy architektów, projektantów wnętrz oraz firmy zajmujące się sprzedażą wyrobów ze spieków kwarcowych i ich montażem. Zapytaj nas o warunki współpracy.


Przykładowe realizacjeProdukty powiązane