PRODUKTY/PARAPETY WEWNĘTRZNEJAKIE PARAPETY WEWNĘTRZNE WYBRAĆ?

 

Parapety wewnętrzne: marmurowe, granitowe, z konglomeratu, parapety ze spieków kwarcowych, parapety MDF czy cięte na wymiar tanie parapety PCV lub nakładkę renowacyjną?

 

Parapet wewnętrzny to ważny element użytkowy wnęki okiennej i znaczący akcent dekoracyjny, który wpływa na finalny wygląd całego pomieszczenia. Co więcej w zależności od sposobu montażu ukierunkowuje ciepło z kaloryfera w określoną stronę mieszkania. Jest też pierwszą przeszkodą napotkaną przez deszcz w przypadku niezamknięcia okna. 

Parapet wewnętrzny powinien współgrać kolorystycznie z całym wystrojem pomieszczenia i dopełniać aranżację czyniąc ją piękną, harmonijną i kompletną. Niezwykle istotne jest to, aby wybrany produkt był wytrzymały i odporny na wilgoć, zarysowania, zmianę temperatur czy promienie UV.

Parapety wewnętrzne na wymiar – Parapety od producenta – Szybki termin realizacji – JACHON Warszawa

Firma JACHON posiada szeroką ofertę parapetów wewnętrznych w bardzo konkurencyjnych cenach.  Pracownicy Firmy JACHON chętnie doradzą Państwu przy wyborze odpowiednich parapetów oraz opowiedzą dlaczego warto wybierać rozwiązania energooszczędne i stosować systemy ciepłego montażu parapetów.

PARAPETY WEWNĘTRZNE I NAKŁADKA NA PARAPET  – OD RĘKI – TANIO – HURT – JACHON.COM.PL

Zamów parapety na wymiar bezpośrednio od producenta –  Zadzwoń: (22) 722 01 38 lub wyślij zapytanie: biuro@jachon.com.pl

Parapety wewnętrzne z kamienia – Parapety okienne z granitu – Warszawa – Sprawdź kolory parapetów granitowych ↵

Parapety kamienne są nie tylko modne, ale również bardzo wytrzymałe. Wyroby z kamienia są oryginalne i naturalnie piękne. Doskonale wpisują się w projekty domów. Parapety z granitu nie wymagają zbyt wielu zabiegów pielęgnacyjnych. Jednak należy pamiętać, że kamienie naturalne różnią się od siebie strukturą i nasiąkliwością. Przy właściwej impregnacji kamienia, parapet granitowy przez długie lata pozostanie niezniszczony.

Parapety kamienne do wnętrz – Parapety z marmuru – Warszawa Sprawdź kolory parapetów marmurowych ↵

Parapety marmurowe są niezwykle efektowne. Marmur od starożytności był uważany jako jeden z najpiękniejszych kamieni naturalnych. Marmury występują w szerokiej gamie kolorów, często posiadają niepowtarzalne użylenie.

Parapety marmurowe dostępne są w tak pożądanej, jasnej kolorystyce. Doskonale komponują się z innymi elementami wykończenia wnętrz. Parapet wykonany z marmuru wymaga właściwej impregnacji, aby przez długi czas pięknie prezentował się we wnętrzach.

Parapety z konglomeratu marmurowego – Parapety konglomerat – Parapety Botticino – Dostawa parapetów – Warszawa

Parapet z konglomeratu marmurowego, zwanego inaczej aglomarmurem jest wykonany z rozdrobnionego kamienia naturalnego (głównie marmuru i granitu) z dodatkiem żywic poliestrowych oraz spoiwa. Parapety konglomeratowe są tańsze od granitowych czy marmurowych. Zaletą parapetu z aglomarmuru jest nie tylko niska cena, ale również jednolita kolorystyka i powtarzalny wygląd materiału.

Parapety wewnętrzne z MDF – Parapet MDF – Ciepły w dotyku parapet wewnętrzny – Parapety drewnopodobne – Warszawa

Parapet  Parapet z MDF cechują się niską ceną, trwałością oraz ciepłą w dotyku powierzchnią materiału. Dzięki gładkiej powierzchni, parapety MDF są łatwe w utrzymaniu czystości. Parapety z MDF produkowane są szerokiej gamie kolorystycznej, dopasowanej do nowoczesnych okien drewnianych, PVC oraz innych elementów aranżacji wnętrz, jakich jak podłoga czy drzwi.

Parapety wewnętrzne MDF ze względu na rodzaj wykończenia powierzchni dzielimy na:

  • parapety drewnopodobne (wykańczane naturalnymi okleinami i drewnem),
  • parapety laminowane (foliowane okleiną PVC),
  • parapety lakierowane (malowane lakierami akrylowymi).

Parapety  wewnętrzne PVC – Parapet komorowy PVC – Parapety wewnętrzne dostępne od ręki – Tanie parapety białe, grafitowe – Warszawa

Parapety wewnętrzne komorowe PVC to tańsza alternatywa dla parapetów MDF czy kamiennych. Produkowane są w wielu wzorach kolorystycznych, dopasowanych do nowoczesnych okien i podłogi (parapet biały, grafitowy, drewnopodobny czy marmuropodobny).  Producent parapetów PVC wytwarza je z twardego polichlorku winylu, który następnie jest powlekany wysokiej jakości folią odporną na zarysowania. Parapety komorowe są trwałe, odporne na wilgoć i łatwe w utrzymaniu czystości. Ze względu na łatwość montażu często stosowane są na niskobudżetowych inwestycjach.

Parapety renowacyjne – Nakładka na parapet PVC – Nakładki na parapety lastryko – Parapety cięcie na wymiar – Warszawa

Parapety renowacyjne PVC przeznaczone są do montażu na istniejących parapetach lastryko, betonowych, drewnianych itp. Parapety renowacyjne produkowane są w wielu wzorach kolorystycznych, dopasowanych do kolorystyki okien, podłogi czy drzwi (parapet biały, grafitowy, drewnopodobny czy marmuropodobny).

Wykończenie okna za pomocą nakładek parapetowych pozwala na zaoszczędzenie nie tylko czasu podczas montażu, ale również nakładów finansowych. Montaż nakładek jest na tyle łatwy, że nie trzeba prosić o pomoc specjalistów. Najczęściej wykonuje się go samodzielnie, gdyż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi.

Parapety wewnętrzne od producenta: WERZALIT /  HELOPAL – Duży wybór kolorystyczny parapetów – Warszawa – JACHON

Firma Jachon jest producentem parapetów, ale również dystrybuujemy parapety wewnętrzne wiodących marek takich jak: Werzalit czy Helopal. Duży wybór kolorystyczny, zarówno w parapetach wewnętrznych, jak i nakładkach renowacyjnych na parapety, pozwoli Klientom detalicznym i hurtowym dokonać najlepszego wyboru.

Przekonajcie się Państwo sami – Zapraszamy do odwiedzenia firmy Jachon. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, posiadającej dużo miejsc parkingowych. Sprawdź trasę dojazdu ↵

Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się sprzedażą okien, parapetów oraz akcesoriów do ciepłego montażu. Zapytaj nas o warunki handlowe na parapety do dalszej odsprzedaży.


Przykładowe realizacjeProdukty powiązane