PRODUKTY/PARAPETY WEWNĘTRZNEJAKIE PARAPETY WEWNĘTRZNE WYBRAĆ?

 

Parapet wewnętrzny to ważny element użytkowy wnęki okiennej i znaczący akcent dekoracyjny, który wpływa na finalny wygląd całego pomieszczenia. Co więcej w zależności od sposobu montażu ukierunkowuje ciepło z kaloryfera w określoną stronę mieszkania. Jest też pierwszą przeszkodą napotkaną przez deszcz w przypadku niezamknięcia okna. 

Parapet wewnętrzny powinien współgrać kolorystycznie z całym wystrojem pomieszczenia i dopełniać aranżację czyniąc ją piękną, harmonijną i kompletną. Niezwykle istotne jest to, aby wybrany produkt był wytrzymały i odporny na wilgoć, zarysowania, zmianę temperatur czy promienie UV.

Parapety wewnętrzne od producenta

Firma JACHON posiada szeroką ofertę parapetów wewnętrznych w bardzo konkurencyjnych cenach.  Nie tylko produkujemy parapety, ale również dystrybuujemy produkty wiodących marek takich jak: Werzalit czy Helopal. Do zastosowań wewnętrznych szczególnie polecamy parapety marmurowe, z granitu, z konglomeratu, ze spieków kwarcowych Neolith®, parapety drewniane, parapety MDF, parapety HDF, parapety PVC, a także parapety imitujące płytki klinkierowe.

Duży wybór kolorystyczny, zarówno w parapetach wewnętrznych, jak i nakładkach renowacyjnych na parapety, pozwoli Klientom detalicznym i hurtowym dokonać najlepszego wyboru.

Pracownicy Firmy JACHON chętnie doradzą Państwu przy wyborze odpowiednich parapetów oraz opowiedzą dlaczego warto wybierać rozwiązania energooszczędne i stosować systemy ciepłego montażu parapetów.

Serdecznie zapraszamy do naszego showroomu w celu zapoznania się z szeroką ofertą firmy JACHON.

Parapety wewnętrzne – Warszawa – atrakcyjne ceny – hurt / detal

Firma Jachon jest producentem parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się sprzedażą okien, parapetów oraz akcesoriów do ciepłego montażu. Zapytaj nas o warunki handlowe na parapety do dalszej odsprzedaży.


Przykładowe realizacjeProdukty powiązane