PRODUKTY/TARASY Z KAMIENIAMATERIAŁ NA TARAS BETONOWY. JAK WYKOŃCZYĆ TARAS ZEWNĘTRZNY?

 

Taras jest dopełnieniem każdego domu. Odpowiednio zaaranżowany stanowi dodatkową przestrzeń, przedłużenie salonu. To miejsce relaksu na świeżym powietrzu, w którym przyjmujemy gości, grillujemy, odpoczywamy w gronie najbliższych lub spędzamy romantyczne wieczory pod gwieździstym niebem. 

Okładzina tarasowa musi być wyjątkowo trwała, odporna na ścieranie, zarysowania, amplitudy temperatury i wilgoć. Musi również mieć odpowiednio przygotowane odprowadzenie wody i być bezpieczna w użytkowaniu. Pamiętajmy, że taras narażony jest na różne warunki atmosferyczne takie jak wysokie lub niskie temperatury, opady deszczu lub śniegu. Szczególnie istotna jest także antypoślizgowa powierzchnia.

Jaki materiał na taras?

Na okładziny tarasowe szczególnie polecane są granity oraz spieki kwarcowe Neolith®. Tarasy z granitu pięknie się prezentują, nadają nieruchomościom elegancji, a wręcz wytworności, ale należy pamiętać o ich regularnej impregnacji. Tarasy ze spieków kwarcowych są wytrzymałe, nie płowieją i nie chłoną wody. Są bardzo trwałe dzięki czemu sprawdzają się i pięknie wyglądają przez dekady. Dodatkowo są funkcjonalne, łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu czystości.

Ważne jest by materiał, który wybierzemy na okładzinę tarasową pasował do stylu w jakim został zaprojektowany dom. Firma JACHON zapewnia duży wybór materiałów w ogromnej ilości wzorów, kolorów i odcieni, od klasycznej bieli przez niemal każdy dowolnie wybrany kolor, aż po głęboką czerń. Należy zwrócić uwagę, iż ekran komputera często nie odzwierciedla naturalnej barwy kamieni, a każdy z nich jest niepowtarzalny. Dlatego, przed dokonaniem wyboru warto obejrzeć materiał na żywo.

Serdecznie zapraszamy do naszego showroomu w celu zapoznania się z szeroką ofertą firmy JACHON.

Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji posiadającej dużo miejsc parkingowych.


Przykładowe realizacjeProdukty powiązane