Materiały/Konglomeraty kwarcoweKONGLOMERATY KWARCOWE. RODZAJE, WŁAŚCIWOŚCI I ICH ZASTOSOWANIE

 

Konglomeraty kwarcowe powstają na bazie piasku kwarcowego. Materiał ten ma wyjątkowe parametry techniczne. Jest trwały, odporny na uszkodzenia, zarysowania oraz wysoką temperaturę. Powierzchnia konglomeratu kwarcowego ma niską nasiąkliwość, dzięki czemu materiał jest odporny na plamy i nadaje się do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Konglomeraty kwarcowe mają największe zastosowanie w kuchni i łazience jako blaty. Stosuje się je także jako okładzina na schody, parapety i posadzki.


Konglomeraty kwarcowe mogą różnić się właściwościami, w zależności od producenta oraz stosowanych przez niego technologii oraz spoiwa.
Pracujemy na konglomeratach kwarcowych firm: Techistone, Siquartz, Silestone, Compac, Quarella, Santamargherita. Jeśli szukasz wykonawcy blatu, schodów lub parapetów z konglomeratu w Warszawie w dobrej cenie, prześlij nam projekt do wyceny: biuro@jachon.com.pl

Konglomeraty kwarcowe występują w bardzo szerokiej palecie kolorystycznej. Ważną zaletą tych materiałów w odniesieniu do kamieni naturalnych jest jednolitość barwy. Największą popularnością cieszą się konglomeraty w kolorze białym, szarym i czarnym, a także w kolorach ziemi i we wzorach marmuropodobnych.

Firma Jachon jest producentem wyrobów z konglomeratu marmurowego, granitowego i kwarcowego. Oferujemy usługi cięcia i montażu wyrobów z konglomeratu. Produkujemy i montujemy: blaty kuchenne i łazienkowe z konglomeratu, okładziny ścienne, schody, parapety, posadzki.

 

Ekran komputera często nie odzwierciedla realnego wyglądu kamieni, a każdy z nich jest niepowtarzalny. Dlatego warto obejrzeć materiał “na żywo”. Zapraszamy do naszego Showroom’u w Blizne – Łaszczyńskiego, ul. Warszawska 33 F od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, w sobotę pracujemy od 8-13. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, przy trasie S-8 (wyjazd z Bemowa w kierunku Starych Babic).


Kolory Konglomeraty kwarcowe

Produkty powiązane