Aktualności  Amazonico z kolekcji Neolith® SIX•S – podróż w głąb egzotycznych lasów deszczowych

   

  Nowy, urzekający model Neolith® z kolekcji SIX•S przenosi obserwatora w świat bujnych, gęstych i egzotycznych lasów tropikalnych Południowej Ameryki, słynących z różnorodnej mieszaniny flory i fauny oraz łagodnie płynących rzek. Amazonico to połącznie ciemnych i tajemniczych odcieni zieleni, będące odzwierciedleniem gęstego podłoża leśnego, stopniowo przechodzące w jaśniejsze barwy nawiązujące do światła przezierającego przez bujne korony drzew. Ta wysoce ekskluzywna, wyrafinowana propozycja w wykończeniu Slate posiada szczególną teksturę, która dodatkowo uwydatnia naturalną teksturę podkreślając niezwykłe właściwości materiału.

  AMAZONICO jest dostępny w formatach płyt: 3200 x 1600 mm oraz 3200 x 1500 mm.
  Dostępny jest w grubościach: 6 mm, 12 mm i 20 mm w wykończeniu Décor Polished lub Slate.

  Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.

  *Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych NEOLITH zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.