Aktualności  Winter Dala – nowy spiek kwarcowy z kolekcji Neolith® SIX•S

   

  Nowy model z kolekcji Neolith® SIX•S – Winter Dala jest hołdem dla majestatycznych, wolno rosnących szwedzkich sosen okalających zapierające dech w piersiach jezioro Siljan.
  Otrzymał nazwę nawiązującą do jednego z symboli narodowych Szwecji, koników z Dalarna. Ten zasadniczy element folkloru to malowane jasnymi barwami drewniane figurki,
  wykonane z drewna pozyskiwanego z tych wyjątkowych drzew. Precyzyjnie ręcznie rzeźbione figurki przywodzą na myśl trwałą siłę, wdzięk, wytworność i piękno.
  Cechy te, które charakteryzują także powierzchnie Neolith®, zostały idealnie uchwycone w projekcie Winter Dala.

  W modelu Winter Dala udało się wydobyć istotę wyjątkowej tekstury sosny, wykorzystując najnowszą technologię zdobienia, aby stworzyć powierzchnie, które w dotyku przypominają nielakierowane drewno.

  Model Dala występuje w dwóch odcieniach, nazwanych Summer oraz Winter – jeden z nich odzwierciedla zarys świeżo ściętego drewna, a drugi zapewnia wyblakły wygląd, przypominający dramatyczne, chłostane wiatrem wybrzeże Morza Północnego.

  Wprowadzenie modeli Dala stanowi jeszcze głębszy wyraz nieustannego zaangażowania Neolith® na rzecz zrównoważonych praktyk oraz ochrony naturalnych obszarów leśnych i lasów tropikalnych.

  WINTER DALA jest dostępna w formatach płyt: 3200 x 1600 mm oraz 3200 x 1500 mm.
  Dostępny jest w grubościach: 6 mm i 12 mm w wykończeniu Silk.

  Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.

  *Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych NEOLITH zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.