SPIEKI KWARCOWE NEOLITH La Boheme B01 - Stany magazynowe spieków Warszawa - Szybka dostawa spieków na inwestycję - Cięcie spieków Warszawa - JACHON.COM.PL

Spiek Neolith La Boheme B01 – Stany magazynowe spieków Neolith Warszawa – JACHON.COM.PL

LA BOHEME B01

Dostępne wykończenia powierzchni:
Satin
Formaty płyt:
3200 x 1500  3200 x 1600
Dostępne grubości:
6 mm+  12 mm

Neolith® posiada w swojej kolekcji model o nazwie La Bohème, który przedstawia zbiór węzłów, sęków i wyraźnie zarysowane linie, nadające mu dynamiki i głębi. Wzór ten inspirowany był naturalnym drewnem, a dokładniej pniem cedru libańskiego. Powierzchnia imitująca przekrój drzewa posiada również lekko chropowatą fakturę zbliżoną do naturalnej powierzchni drewna. Wdzięcznie komponuje się zarówno z jasnymi jak i ciemnymi kolorami nadając wnętrzom życia i harmonii, czyniąc je przytulnymi. Dodatkowym atutem tego materiału jest jego skład – 52% każdej płyty Neolith® stanowią surowce wtórne, dzięki czemu produkt jest ekologiczny i w 100% nadaje się do recyklingu. 

Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych NEOLITH zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.

Informacje oraz zdjęcia wybranych realizacji pochodzą z oficjalnej strony producenta płyt Neolith – firmy The Size.