SPIEKI KWARCOWE NEOLITH Amazonico - Stany magazynowe spieków Warszawa - Szybka dostawa spieków na inwestycję - Cięcie spieków Warszawa - JACHON.COM.PL

Spiek Neolith Amazonico – Stany magazynowe spieków Neolith Warszawa – JACHON.COM.PL

Amazonico

Dostępne wykończenia powierzchni:
Décor Polished, Slate
Formaty płyt:
3200 x 1500  
Dostępne grubości:
6 mm+  

Model Amazonico z nowej kolekcji Six•S marki Neolith® to podróż do gęstych, egzotycznych lasów deszczowych Ameryki Południowej. Ten urzekający spiek kwarcowy zawiera w sobie ciemne i tajemnicze odcienie zieleni, reprezentujące gęste poszycie lasu, które stopniowo ustępuje jaśniejszym kolorom, które nawiązują do stopniowego wynurzania się spośród z koron drzew. Ten wysoce ekskluzywny, wyrafinowany model w wykończeniu Slate posiada specjalną teksturę, która dodatkowo uwydatnia jego naturalne walory.

Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.

Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych Neolith® zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.

Informacje oraz zdjęcia wybranych realizacji pochodzą z oficjalnej strony producenta płyt Neolith – firmy The Size.