SPIEKI KWARCOWE NEOLITH Nero Zimbabwe - Stany magazynowe spieków Warszawa - Szybka dostawa spieków na inwestycję - Cięcie spieków Warszawa - JACHON.COM.PL

Spiek Neolith Nero Zimbabwe – Stany magazynowe spieków Neolith Warszawa – JACHON.COM.PL

NERO ZIMBABWE

Dostępne wykończenia powierzchni:
Riverwashed
Formaty płyt:
3200 x 1600  3200 x 1500 3600 x 1200 2600 x 1200  
Dostępne grubości:
3 mm+  6 mm+  12 mm  22 mm

Model Nero Zimbabwe marki Neolith® przedstawia pełen powściągliwości, wytworny wzór. Jest to Spiek Kwarcowy utrzymany w czarnej, stonowanej tonacji, przeplatany szarymi cieniami, który w połączeniu z szorstką, matową fakturą o dużych wypukłościach (występuje wyłącznie w wykończeniu Riverwashed), wiernie odwzorowuje piękno naturalnego granitu pochodzącego z afrykańskiego kontynentu. To zawsze trafiony wybór, który jest w stanie przyoblec atmosferą elegancji każdy styl. Materiał ten występuje we wszystkich dostępnych grubościach, może być więc stosowany zarówno na blatach kuchennych czy łazienkowych, jaki i jako okładziny ścienne, podłogowe i meblowe, a także w przypadku schodów czy elewacji. 

Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych NEOLITH zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.

Informacje oraz zdjęcia wybranych realizacji pochodzą z oficjalnej strony producenta płyt Neolith – firmy The Size.