Materiały/Konglomeraty marmuroweKONGLOMERATY MARMUROWE. RODZAJE, WŁAŚCIWOŚCI I ZASTOSOWANIE

 

Konglomeraty marmurowe powstają dzięki zaawansowanej technologii na bazie kruszywa marmurowego z niewielką domieszką żywicy poliestrowej oraz pigmentów. Dzięki zastosowaniu żywicy, konglomerat zyskuje elastyczność, dzięki której można go produkować w dużych formatach i małych grubościach płyt.


Konglomerat marmurowy
zwany inaczej aglomarmurem wytwarzany jest z wapieni, dolomitów i marmurów. Konglomeraty marmurowe występują w strukturze gruboziarnistej (zawierają wieksze kawałki kruszonego marmuru) oraz drobnoziarnistej (mielone o bardzo drobnym ziarnie). Płyty produkowane są w grubościach 2 i 3 cm.

Konglomeraty marmurowe dzięki swojej kolorystyce, właściwościom i atrakcyjnym cenom są materiałem bardzo popularnym na polskim rynku. Stosowane są najczęściej we wnętrzach jako: parapety, blaty łazienkowe oraz posadzki i schodyOdradza się stosowanie konglomeratu marmurowego na zewnątrz, gdyż materiał ten moze się odbarwić lub zmatowieć pod wpływem warunków atmosferycznych.

Konglomerat marmurowy – Warszawa – atrakcyjne ceny – hurt/detal

Firma Jachon jest producentem wyrobów z konglomeratu marmurowego. Oferujemy usługi cięcia i montażu wyrobów z konglomeratu. Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się sprzedażą okien, parapetów oraz akcesoriów do ciepłego montażu. Zapytaj nas o warunki handlowe na produkty przeznaczone do dalszej odsprzedaży.  

 

Ekran komputera często nie odzwierciedla realnego wyglądu kamieni, a każdy z nich jest niepowtarzalny. Dlatego warto obejrzeć materiał “na żywo”. Zapraszamy do naszego Showroom’u w Blizne – Łaszczyńskiego, ul. Warszawska 33 F od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18, w sobotę pracujemy od 8-13. Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji, przy trasie S-8 (wyjazd z Bemowa w kierunku Starych Babic).


Kolory Konglomeraty marmurowe

Produkty powiązane