O nasFirma JACHON działa na rynku wyrobów z kamienia naturalnego od 2000 roku. Od początku istnienia firmy jej zespół tworzy kompetentna grupa doświadczonych specjalistów. Dzięki synergii i współpracy zespołu z największymi dostawcami kamienia i producentami materiałów z całego świata, wciąż dynamicznie się rozwija i dywersyfikuje swoją działalność. 

Jako producent blatów z kamienia i największa hurtownia parapetów zewnętrznych i wewnętrznych w rejonie Warszawy, nieustannie szukamy nowych dróg rozwoju na rynku oraz modernizujemy zaplecze produkcyjne. Świadczymy kompleksowe usługi kamieniarskie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego projektu. Posiadamy nowoczesny park maszynowy umożliwiający realizację najbardziej ambitnych projektów.

W roku 2012 firma JACHON została oficjalnym dystrybutorem Spieków Kwarcowych Neolith® w Polsce, z centralnym  magazynem płyt wielkoformatowych zlokalizowanym w w Blizne Łaszczyńskiego. 

Pracownicy firmy koncentrują się na świadczeniu najwyższej jakości usług, skupiając się na potrzebach i oczekiwaniach Klientów. Dzięki takim działaniom, jesteśmy zawsze gotowi podjąć trudne wyzwania, by pomóc Klientom realizować ich marzenia. Przekonajcie się Państwo sami – zapraszamy do naszego showroomu i magazynu. Do odwiedzenia nas i współpracy zachęcamy również architektów, projektantów wnętrz, zakłady kamieniarskie, instalatorów oraz montażystów.

Zapytaj nas o próbki produktów i warunki handlowe.