SPIEKI KWARCOWE NEOLITH Summer Dala - Stany magazynowe spieków Warszawa - Szybka dostawa spieków na inwestycję - Cięcie spieków Warszawa - JACHON.COM.PL

Spiek Neolith Summer Dala – Stany magazynowe spieków Neolith Warszawa – JACHON.COM.PL

 

Summer Dala

Dostępne wykończenia powierzchni:
Silk
Formaty płyt:
3200 x 1500  
Dostępne grubości:
6 mm+  12 mm  20 mm

Summer Dala z kolekcji Six•S marki Neolith® to oda do natury i wezwanie do odpowiedzialności za ochronę lasów. Zainspirowana majestatycznymi sosnami otaczającymi szwedzkie jezioro Siljan,
Dala została nazwana na cześć jednego z narodowych symboli kraju, Dalecarlian Horses. Centralne dla szwedzkiego folkloru są pomalowane na jaskrawo drewniane posągi, wykonane z drewna z tych unikalnych drzew i odzwierciedlające ważną rolę, jaką konie odgrywały historycznie w życiu codziennym.

Dala jest produkowana w dwóch kolorach: letnim i zimowym, z których jeden przedstawia profil świeżo ściętego drewna, a drugi wyblakły wygląd przywodzący na myśl smagane wiatrem wybrzeże Morza Północnego.

Wprowadzenie wzorów Dala dodatkowo podkreśla ciągłe zaangażowanie Neolith w zrównoważone praktyki i ochronę środowiska – w tym lasów.

Podobnie jak inne konstrukcje inspirowane drewnem z tej serii, Summer i Winter Dala wiernie odtwarzają przekroje prawdziwych drzew bez konieczności ich ścinania, co ma pozytywny wpływ na środowisko.

Wszystkie płyty Neolith® mają w 100% naturalny skład i status „carbon neutral” oraz nadają się do wykonania dowolnej okładziny powierzchniowej zarówno w ramach zastosowań profesjonalnych, jak i w obiektach mieszkalnych. Jest to jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej higienicznych tworzyw dostępnych dla na rynku, bezwzględnie bezkompromisowe pod względem parametrów jakościowych oraz walorów estetycznych.

Ekran komputera nie odzwierciedla realnego wyglądu prezentowanych materiałów – aby obejrzeć i dotknąć powierzchni spieków kwarcowych Neolith®  zapraszamy do odwiedzenia naszego Showroom’u.

Informacje oraz zdjęcia wybranych realizacji pochodzą z oficjalnej strony producenta płyt Neolith – firmy The Size.